MODERNIZACJA BUDYNKU BIUROWEGO ATRIUM PLAZA

jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr01.jpg
Szczegóły

Budynek biurowy Atrium Plaza


Powierzchnia: 1100 m2

Projekt: IX.2019 - III.2020

Realizacja: III.2021 - VI.2021

Wizualizacje: JMW Architekci

Projekt nowej aranżacji i modernizacji przestrzeni wspólnych w budynku biurowym Atrium Plaza.
 
Atrium plaza to jeden z pierwszych budynków biurowych wybudowanych w końcu lat 90-tych w Warszawskiej dzielnicy Wola, przy alei Jana Pawła II 29, u zbiegu ulic Elektoralnej oraz Ciepłej. Konstrukcja biurowca zakończyła się w 1998 roku i przetrwała w zasadzie w niezmienionej formie do dnia dzisiejszego. Stanowi ona otwarcie całej linii zabudowy biurowej Atrium stanowiącej zachodnią pierzeje ulicy Jana Pawła II w Warszawie.
 
Modernizacji wnętrz budynku Atrium Plaza to już kolejna, po zrealizowanej z sukcesem w 2017 roku, również wg projektu pracowni JMW Architekci modernizacja budynku biurowego przy al. Jana Pawła II. Atrium Plaza i Atrium Centrum to sąsiadujące biurowe klasy A rozdzielone rozległym kwadratowym dziedzińcem zewnętrznym, położonym na osi pobliskiej zabytkowej zabudowy Hali Mirowskiej oraz przedwojennych koszar Gwardii Konnej Koronnej (obecnie Muzeum Pożarnictwa).
Budynek Atrium Plaza poddany został gruntownej modernizacji przeprowadzonej pod kierunkiem pracowni JMW Architekci. Projekt polegający na dostosowaniu wnętrz do nowoczesnych standardów zakładał wymianie istniejących posadzek, sufitów wraz z oświetleniem oraz okładzin ściennych. Ponadto zaprojektowane zostały nowe recepcje i tablice najemców w obu holach wejściowych wraz z aranżacjami meblami ruchomymi i zielenią.

link do artykułu

link do artykułu 2

Zapraszamy do kontaktu...

jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr02.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr03.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr04.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr05.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr06.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr07.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr08.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr09.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-01-kadr01-1.jpg
jmw-architekci-atrium-plaza-10.jpg