LOBBY RECEPCYJNE W BUDYNKU BIUROWYM TAURUS W WARSZAWIE

134a7447-hdr-edit.jpg
Szczegóły

Biurowiec Taurus w zespole budynków biurowych Empark Mokotów Business Park - Immofinanz

Projekt: VII - IX 2017
Realizacja: X - XII 2017

Zdjęcia: Alexandra Dermont

Modernizacja części reprezentacyjnych budynków: Taurus, Orion, Sirius i Saturn zlokalizowanych w kompleksie Empark Mokotów Business Park.

Współczesne budynki biurowe to nie tylko nowoczesne, zaawansowane technologicznie systemy, ale przyjazne dla ludzi, ciepłe, pięknie urządzone przestrzenie. Inspiracją dla części recepcyjnych każdego z budynków były strefy lobby najlepszych na świecie hoteli butikowych. Hotelowa estetyka wprowadza, mniej formalny charakter, sprzyja luźniejszej atmosferze, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego charakteru i szyku. We wszystkich modernizowanych wnętrzach pojawią się zatem nowe lampy i meble: wygodne fotele i pufy oraz stoliki kawowe. Wraz z nimi do wnętrz wkroczą zdecydowane, ale nie natarczywe kolory i przede wszystkim dobra energia. Takie przytulne, klimatyczne „miejscówki”, z kameralnym oświetleniem, pięknymi dywanami, ciekawie umeblowane, sprzyjają swobodnym rozmowom. Tu każdy chętnie wejdzie, usiądzie, zaprosi gości na spotkanie w przyjaznym otoczeniu.

Podczas modernizacji przyświecał nam jeden, ważny cel: trzymać się pierwotnej wizji projektu wnętrz spójnego z architekturą budynków i zachować zamysł architektów sprzed kilkunastu lat. — Niektóre materiały wykończeniowe zestarzały się, ale te naturalne jak kamień na ścianach i posadzkach przetrwały próbę czasu nabierając szlachetnej patyny.

- link do artykułu -

Zapraszamy do kontaktu...

taurus-lobby-2.jpg
taurus-lobby-3-1.jpg
taurus-lobby-6-1.jpg
taurus-lobby-1.jpg
0-228.jpg