BUTIKOWY HOTEL - WNĘTRZA

hotel-room-12-post-2.jpg
Szczegóły

Wielobranżowy, budowlany projekt hotelu wraz z projektem aranżacji wnętrz

Powierzchnia: 400 m2

Projekt: XI.2018 - V.2019

Realizacja: w toku

Wizualizacje: JMW Architekci

Bezpośrednią inspiracją dla bryły hotelu stał się blok naturalnego kamienia oderwany ze skały. Dla podkreślenia wyjątkowego charakteru obiektu jako materiał elewacyjny zastosowano wielkoformatowe płyty ze spieku kwarcowego Laminam w kolorze szaro-grafitowym. Materiał ten z elewacji przenika bezpośrednio do wnętrza części wspólnych - klatki schodowej, korytarzy i lobby recepcyjnego. Ponadto dla uszanowania fascynacji Inwestora ekologią elewacja jednej ze ścian zewnętrznych została opracowana przy użyciu oczyszczającej powietrze technologii Hydrotect.

Płaszczyzny pełnych ścian przecinają pionowe otwory smukłych okien, kontrastujące z otwartą i mocno przeszkloną strefą wejściową, która zaprasza do wnętrza. Mimo dużej ilości pełnych płaszczyzn bryła wydaje się smukła za sprawą podkreślenia pionowych podziałów okładziny zewnętrznej oraz zastosowania zintegrowanych z płaszczyzną elewacji pionowych opraw ledowych.

Nie tylko strefa zewnętrzna ale także wnętrze oraz uzbrojenie instalacyjne podkreślają nowoczesny charakter budynku, który jest zarządzany przez centralny system sterowania i wbudowane w ściany dotykowe ekrany. Dedykowana aplikacja zapewnia użytkownikom swobodny dostęp do pokoi i dowolność w korzystaniu z wyposażenia, w tym np. wentylacji, muzyki, ogrzewania oraz strefy SPA ulokowanej na poziomie -1.

hostel-lobby-cam-2-post-1.jpg
hostel-lobby-cam-3-post-1.jpg
hostel-lobby-cam-22-post-vosstanovleno-2.jpg
hostel-lobby-cam-21-post.jpg
hostel-lobby-klatka-shodowa.jpg
lounge-korekta.jpg
sauna-1.jpg
korytaz2.jpg
hotel-room-12-post.jpg
hotel-room-1-20-post.jpg
hotel-room-2-12-post-2-war-25-06.jpg
hotel-room-2-14-post-2-war-25-06.jpg
hotel-room-2-bathroom-1-post-25-06.jpg