CENTRUM Z MYŚLĄ O PROJEKTANTACH

Lider w produkcji materiałów drewnopochodnych oraz komponentów dedykowanych branży wnętrzarskiej, meblarskiej i budowlanej powołał do życia Kronospan Design Center. 

mgl4213.jpg

W sercu Warszawy, w budynku Cosmopolitan, powstała wielofunkcyjna przestrzeń, wypełniona nowościami produktowymi Kronospan i inspiracjami zarówno dla projektantów wnętrz oraz stolarzy, jak i dla klientów indywidualnych. Za aranżację wnętrz odpowiedzialna była warszawska pracownia JMW Architekci.

Otwarcie Kronospan Design Center Warsaw odbyło się 12 kwietnia i zgromadziło liczne grono przedstawicieli mediów, blogerów i liderów opinii. Po raz pierwszy w takiej skali i formie mogli oni zapoznać się z szeroką gamą ponad 300 propozycji produktowych Kronospan, w tym rozwiązań podłogowych, płyt meblowych, blatów kuchennych czy laminatów HPL. - Nadszedł czas, aby zaprezentować także w Warszawie możliwości i potencjał naszej firmy. Do tej pory korzystaliśmy przede wszystkim z Design Center w Szczecinku - teraz również w stolicy będziemy dysponować odpowiednimi warunkami do zapoznawania profesjonalistów i klientów indywidualnych z portfolio naszych produktów. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko będzie miejscem ich ekspozycji, ale też da możliwości pracy twórczej z setkami wzorów, kolorów, faktur i rodzajów wykończeń. Wierzymy, że wizyta w Kronospan Design Center Warsaw będzie dla naszych gości bardzo inspirującym i pobudzającym wyobraźnię doświadczeniem - mówi dyrektor sprzedaży Kronospan Polska Dagmara Mach. 


Przeczytaj cały artykuł