Atrium Centrum w nowej odsłonie

Od niedawna, najemcy i klienci warszawskiego Atrium Centrum, mogą cieszyć się nowymi, bo pięknie zrewitalizowanymi wnętrzami biurowca. Za projekt i nadzór nad pracami wykończeniowymi odpowiada pracownia JMW Architekci.

raf-4782-1.jpg

Atrium Centrum to jeden z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie oferujący przestrzenie biurowe o najwyższym standardzie. Usytuowany w centrum stolicy, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, umożliwia najemcom szybki i dogodny dojazd z każdej części miasta. Budynek powstał w 2001 r. Przez te kilkanaście lat zarówno koncepcja architektoniczna, jak i zastosowane materiały zdążyły nieco się zestarzeć, dlatego właściciel Atrium Centrum zdecydował się na gruntowną modernizację przestrzeni wspólnych, która przywróciłaby wnętrzom utracony blask.

Rewitalizacji podjęła się znana z projektowania powierzchni komercyjnych warszawska pracownia JMW Architekci Krzysztof Jachowicz Łukasz Michalski Jakub Wiśniewski. Prace, które trwały sześć miesięcy, zmieniły nie do poznania lobby i przestrzenie komunikacyjne. Przekonajmy się jak dzisiaj, po gruntownym liftingu prezentuje się Atrium Centrum.


Przeczytaj cały artykuł